Nitecore MH20

O światełkach
ODPOWIEDZ
Luki
Posty: 79
Rejestracja: ndz 23 wrz 2018, 22:12
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

sob 15 gru 2018, 19:17

Witam, latarkę posiadam od ponad roku i nie jestem z niej zadowolony. Ogólnie 1000 lumenów robi robotę, jest mała i bardzo poręczna, lekka, w kieszeni kurtki idealna, nie przeszkadza. A z minusów: ma z 8 trybów świecenia, używałem tylko dwóch, 2 i 4 (1-5 moc w lumenach gdzie 1 stopień to 1 lumen a 5 stopień to 1000 lumenów, 6,7,8 to kolejno sygnał SOS, stroboskop i beacon, co jakies 3 sek. mrugnięcie). 5 nie uzywałem bo nawet po naładowaniu na max 5 poziom w ciagu kilku godzin juz się nie włącza. Ładowana jest przez USB, w dzisiejszych czasach spoko rozwiązanie ale na trudne czasy moze być słabo.Włącznik latarki jest na korpusie, dla mnie lepszym rozwiązaniem jest włącznik "na dupce". Zdarzały się sytuacje, że przypadkowo włączyła się w kieszeni, wyczuwałem to poprzez mocne nagrzewanie się. Ale największy minus daję za akumulatorek. jeżeli nie używam latarki kilka dni to trzeba "pobudzić" akumulator bo inaczej nie będzie działało. Nawet ładowania wtedy nie ma. W domu używałem do tego widelców czy noży, łącząc plus z minusem na chwilę.Potem jest ok, świeci i ładuje.
Ogólnie, drugi raz bym jej nie kupił, kosztowała sporo bo ponad 300 złotych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Latarki”