Leatherman nowości na 2019 rok.

O szpeju od A do Z
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

wt 29 sty 2019, 16:29

Leatherman to firma istniejąca od 1983 roku, Co jakiś czas serwuje nam jakieś nowości w postaci nowych narzędzi, lub odświeżonych starych.

Na 2019 rok firma z USA przygotowała dla nas zupełnie nową linię FREE w składzie której pojawią się:

scyzoryki T2 i T4
noże wielofunkcyjne K2 i K4 każdy w wersji z ostrzem ząbkowanym i gładkim
multitoole P2 i P4 ze wszystkimi narzędziami otwieranymi i dostępnymi przy pomocy jednej ręki.

Niestety wszystko ze stali 420.


https://www.youtube.com/watch?v=N1pP90Q4pMw
Obrazek
Awatar użytkownika
potacz
Posty: 162
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:57
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

wt 29 sty 2019, 21:56

420 bez zmian. :) to nadal super multitoole. 420 dobrze obrobiona da sobie radę we wszystkim. :)

Ciekawie to wszystko wygląda, choć w przypadku scyzorów Widze, że LM zrobił krok w stronę monopolu victorinoxa. Klasycznie wygladajace scyzoryki.

Mialem Surge New. Mam teraz Wave... i dla mnie istnieje tyko jeden właściwy, heavy duty tool. Wlasnie SURGE. :)
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

wt 29 sty 2019, 22:18

Mam Kick'a od Letka, Signala (rzuciłem się na niego w dniu premiery jak kura na ziarno) i Sidekicka. Obecnie staram się nie wydawać więcej jak 300zł na toola. Nie mniej od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że Leatherman spoczął trochę na laurach. Signal był bardzo średnim modelem. Stworzony na bazie MUT'a, nie przekonał zbyt wielu potencjalnych nabywców. Biegałem z nim dosyć długo i krzesiwo zużyłem w mgnieniu oka (30zł), a osełkę zgubiłem nie wiem kiedy (50zł). Ciekawi mnie jak będą sprawowały się P2 i P4. Mam nadzieję, że LM wziął do serca sobie opinie użytkowników. To co widzimy na filmie to następcy Wave'a, oby byli godni legendzie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt”