Alergia na pole magnetyczne

Własne i merytoryczne artykuły uczestników forum
Bolcio

wt 04 gru 2018, 16:04

Alergia na pole magnetyczne jest faktem i to że pole elektromagnetyczne wokół nas jest wyjątkowo silne i wyjątkowo różnorodne.Niektórzy nasze miejskie środowisko nazywają "słatką" tyle czynników wydziela promieniowanie elektromagnetyczne.Każdy telefon komórkowy,mikrofalówka,telefon stacjonarny,myszka,drukarki wszystko to co w jakiś sposób promieniuje.Do tego dodam kable wysokiego napięcia biergnące koło domu (Jak u Sławka)Coraz Więcej osób skarży się na złe samopoczucie w taki środowisku.Tacy ludzie mówią o migrenach,zawrotach głowy,bólach w klatce piersiowej.Skoro takie pole źle działa na rozrusznik serca to co się dzieje w naszym organiźmie!!!!
Romeo

wt 04 gru 2018, 17:30

Powoduje też raka te pole o którym piszesz więc nic dziwnego że ludzie źle się ,czują ,byłem w wojsku to widziałem jak stado wróbli w locie się ugotowało jak radar na maxa podkręcili .
Bolcio

wt 04 gru 2018, 17:58

No tak Romeo to jest efekt naszego działania ,tylko jak to powstrzymać!!!!Znasz antidotum.
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

wt 04 gru 2018, 17:58

Słyszę w radiu na KF jak jestem w mieszkaniu mnóstwo zakłóceń. Radio burczy i brzęczy, a w lesie z radia wydobywa się tylko łagodny szum.
Romeo

wt 04 gru 2018, 18:05

Jedynie co mi do głowy przychodzi to wyprowadzić sie na koniec świata w Bieszczady ;)
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

wt 04 gru 2018, 18:21

Komputer, telefon komórkowy, telewizor, płyta indukcyjna - wszystko emituje pole elektromagnetyczne. Najskuteczniejszym sposobem na ochronę jest przeniesienie się w epokę kamienia łupanego... no może wczesne lata nowożytności. Dziś nic już nie możemy zrobić...
Obrazek
Awatar użytkownika
Arcyszczur
Posty: 115
Rejestracja: śr 26 wrz 2018, 22:34
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

czw 06 gru 2018, 17:02

Można przecież zamieszkać w klatce Faraday'a. Ja np. mam ocieplany blaszany garaż z trzech warstw blachy.
Telefon ma zero zasięgu :) Po wyłączeniu go jedynym źródłem fal EM jest w nim instalacja elektryczna...

A co do alergii: to jest inny mechanizm i zupełnie inne zaburzenie. Nie ma "alergii" na pole EM, czy czynniki fizyczne. "Alergia na zimno" jest potocznym określeniem ludowym podobnie jak "woreczek żółciowy". Pierwsze wynika z braku zrozumienia mechanizmu alergii, a drugie z braku znajomości anatomii... :)

Nie zmienia to faktu, że pole EM w odpowiednim natężeniu jest męczące, mutagenne (białaczki...) i wreszcie - że można się ugotować. Istnieje też skuteczna broń nieletalna oparta o wiązkę mikrofal. Porażeni mają uczucie palenia całego ciała, zwłaszcza skóry.
Nigdy nie postępuj wbrew prawom przyrody i staraj się je jak najlepiej zrozumieć.

Arcy
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

czw 06 gru 2018, 20:19

Arcy zgadza się, tylko jak długo jesteś w stanie wytrzymać w tym garażu? Dziś telefon jest wszechobecny. Zagrożenie możemy zminimalizować, ale czy wyeliminować?
Obrazek
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pt 07 gru 2018, 09:02

Dosłownie ugotować. Mikrofale działają na cząsteczki wody które pod ich działaniem zaczynają wytwarzać energię czyli grzać. Pieczenie skóry ma sens. To pierwsza linia narażona na działanie promieniowania. Im większa moc tym gotować się będzie bardziej w głąb organizmu. Pieczenie skóry to już bym określił jako brak tej wody w wyniku promieniowania. Najważniejsze to moc takiego promieniowania.

Z innej beczki :-)

Z kuchenki mikrofalowej można zrobić parę ciekawych rzeczy jak zgrzewarkę czy wypalanie wzorów na drewnie.

Bawienie się magnetronem a szczególnie wkładami ceramicznymi które mogą zawierać tlenek berylu może a na pewno skończy się źle.

Naukowcem nie jestem ale młotkiem bym tego nie traktował ;-)
Awatar użytkownika
Rapttus
Posty: 197
Rejestracja: śr 19 wrz 2018, 15:02
Lokalizacja: Rzeszów Jasło
Kontakt:

pt 07 gru 2018, 23:44

Nie możesz zamieszkać w klatce Faradaja bo odetniesz się od promieniowania ziemskiego bez którego nie możemy żyć. Skończyło by się w dłuższej perspektywie tak jak byś mieszkał w dużym polu EM.
Większość ludzi bierze tylko pod uwagę skutki cieplne takiego promieniowania (rozgrzewanie tkanek) a równie poważne jeżeli nie gorsze to skutki biologiczne. Sklejanie się erytrocytów, uszkodzenie błon komórkowych itp.

Jeżeli będziemy się biernie przyglądać zjawisku i nie próbować oddziaływać na producentów i polityków ustalających bezpieczne poziomy to nas usmażą. Bo nasze zdrowie się dala nich nie liczy jak jak w przypadku zbliżającej się sieci 5G dla telefoni komórkowej. Im wyższa częstotliwość tym bardziej szkodliwa.
Bronić się można po przez rezygnowanie ze zbędnych urządzeń jak mikrofala rozmowa przez telefon przy głowie czy zmiana wifi na kabel oraz wyłączanie go na noc.
Ale by lepiej zrozumieć czym jest to zjawisko obejrzycie kilka filmów poniżej pierwszy mój reszta dłuższa i bardziej dokładna:
https://youtu.be/v2ZO6Qh5eh0
https://www.youtube.com/watch?v=RcUznu60qqg
https://www.youtube.com/watch?v=_OUBHDZK4mU
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Artykuły”