Preppers/mitoman ku przestrodze

Własne i merytoryczne artykuły uczestników forum
SŁAWEK
Posty: 345
Rejestracja: czw 06 gru 2018, 20:53
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

sob 03 paź 2020, 01:11

Trochę się znamy. Ile Ty się produkujesz ? Ile czasu poświęcasz dla idei ? Szczytnej, tu nie ma wątpliwości.
Uciekać. Od miejsca konfliktu uciekać ! Nie istotne, że z Ojczyzny (chyba że ktoś ojca nie zna), Państwa. Ratować życie, zdrowie, mienie - chyba nie pomyliłem kolejności? Im dalej tym lepiej. Uciekać nawet daleko przed "W", dziś, wczoraj a im wcześniej tym lepiej. W między czasie stworzyć jakąś nawet małą ale grupę wsparcia, otworzyć sklep internetowy, sprzedawać jakiś badziew, robić byznes na wrażliwych naiwnych. To już było. Skąd ja to znam ? Nie masz wrażenia, że też to znasz ?
Na myśl mi przychodzi nasz wspólny znajomy. Teraz ja szyfrem gadam. "F" ma pierwszą literę nicka.
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

sob 03 paź 2020, 07:25

Tak, tylko on nie zrobił tego w czasie konfliktu. Z resztą Ciekawi mnie teraz gdy wspomniałeś, jak to tam u niego wygląda z jego punktu widzenia. Przecież on zawsze był za ucieczką. "Lepiej iść samemu, niż z grupą w złym kierunku" - tak brzmiało jego motto.
Obrazek
SŁAWEK
Posty: 345
Rejestracja: czw 06 gru 2018, 20:53
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

sob 03 paź 2020, 13:38

No tak. Przekręcę do Niego. Będzie w kraju to się odezwie.
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 07 paź 2020, 14:41

Ale smiechłem z tej Cessny i Peru. Ale znowu przy analizie tej bzdury przez @Romeo dowiedziałem kilku ciekawych rzeczy o których nie wiedziałem. Cóż każdy z nas ma jakąś mocną wiedzę w danej dziedzinie. Czy to zawodowo czy wynikające z hobby czy po prostu życia. Co do Cessny lubię sobie polatać w symulatorze na KOMPUTERZE. Dąży się tam do jak największego realizmu. Stosowania procedur z prawdziwego lotnictwa. Tak po prostu hobbystycznie. Nawet w tym symulatorze bym nie wpadł na pomysł lotu do Peru siedząc w bamboszach przed kompem popijając kakao :lol: Wirtualnie w symulatorze to planuję sobie lot w obrębie województwa co najmniej. Ma to też swoje plusy w poznaniu terenu. Wstawiam linka do takiego wirtualnego lotu nie mojego autorstwa.

https://youtu.be/2T_2xhMx0To
Predator25th
Posty: 162
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ndz 18 paź 2020, 14:20

Dzień dobry . mam parę puszek z tego sklepu , bo kupiłem na zlocie Prepers Poland , jeszcze nie jadłem więc nie powiem jak smakują . do Peru się nie wybieram bo i po co :)
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

pn 19 paź 2020, 10:05

Predator25th pisze:
ndz 18 paź 2020, 14:20
Dzień dobry . mam parę puszek z tego sklepu , bo kupiłem na zlocie Prepers Poland , jeszcze nie jadłem więc nie powiem jak smakują . do Peru się nie wybieram bo i po co :)

A z ciekawości, kiedy byłeś na zlocie?
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Predator25th
Posty: 162
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ndz 25 paź 2020, 20:41

Zlot odbył się 25-27 września . w przyszłym roku jadę jako prelegent :) Więc zapraszam :)
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

wt 27 paź 2020, 08:05

O widzisz, to już jeden wykład na zlot mamy załatwiony :D A przy okazji na jaki temat wykład szykujesz?
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Romeo

wt 27 paź 2020, 15:24

Predator25th pisze:
ndz 25 paź 2020, 20:41
Zlot odbył się 25-27 września . w przyszłym roku jadę jako prelegent :) Więc zapraszam :)
Ile to kosztuje ?
Predator25th
Posty: 162
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ndz 01 lis 2020, 23:41

zlot kosztuje w przedsprzedaży 79 zł , potem 99 zł , a na sam koniec 150 zł . moja prelekcja będzie o wózku ucieczkowym który zbuduję , w którymś poście był ten temat poruszany .
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Artykuły”