Atlas nalewek - Magdalena Przybylak-Zdanowicz

Pozycje papierowe lub pdf
ODPOWIEDZ
Pierzasty666
Posty: 15
Rejestracja: czw 28 wrz 2023, 22:23
Kontakt:

śr 04 paź 2023, 08:44

Hej!

Dzisiaj mam dla Was lżejszą lekturę. Myślę, że tematyka w pewnym stopniu jest bliska nam wszystkim :) Czy to ze względu na walory smakowe, relaksacyjne czy wszystkie benefity prozdrowotne.

Dzieło Magdaleny Przybylak-Zdanowicz oraz Karola Przybylaka to ponad 130 sprawdzonych przepisów na nalewki degustacyjne i zdrowotne. Każdy z przepisów zawiera listę niezbędnych produktów, informacje dotyczące sezonu najkorzystniejszego do pozyskania danego surowca oraz proste, przejrzyste instrukcje postępowania. Konkretnie w Atlasie nalewek znajdziemy:
  • praktyczne porady i wskazówki praktyków
  • informacje o najkorzystniejszym czasie zbioru surowców i przygotowywania trunków
  • nalewki degustacyjne
  • nalewki zdrowotne
  • indeks schorzeń i dolegliwości, na które nalewki mogą pomóc
  • indeks sezonowości, czyli kiedy przypada najlepszy termin do przygotowania nalewki
Życzę miłej lektury!

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Predator25th
Posty: 164
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

śr 04 paź 2023, 11:43

Dzięki :) mam sporo pigwowca w tym roku , wiec planuję jakiś magiczny napój zrobić :)
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
bushmot
Posty: 140
Rejestracja: pn 05 wrz 2022, 06:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

pt 20 paź 2023, 15:41

Predator25th pisze:
śr 04 paź 2023, 11:43
Dzięki :) mam sporo pigwowca w tym roku , wiec planuję jakiś magiczny napój zrobić :)
Kiedyś przerobiłem 15 kg pigwowca na wino... Robota masakra, ale sam trunek przyjemny w smaku :D
zapraszam na bushmot.blogspot.com
Predator25th
Posty: 164
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

pt 20 paź 2023, 22:27

Pierzasty666 pisze:
śr 04 paź 2023, 08:44
Hej!

Dzisiaj mam dla Was lżejszą lekturę

Życzę miłej lektury!
o przyda się , dzięki za lekturę :)
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki”