Polowy wypał cegieł

Filmy i filmiki o tematyce wiadomej
Pietrow
Posty: 594
Rejestracja: pt 15 paź 2021, 06:34
Kontakt:

pn 01 maja 2023, 16:09

Hmmm... To moze nie "quotuj" tylko jakies zwykle cudzyslowy wstaw? Naprawde mi sie matrix zawiesil gdy zobaczylem jak zacytowales siebie w moim imieniu 😁
Zeby byc soba, trzeba wiedziec kim sie jest.
Ramzan Szimanow
Posty: 1870
Rejestracja: czw 27 sty 2022, 10:49
Kontakt:

pn 01 maja 2023, 19:18

Pietrow pisze:
pn 01 maja 2023, 16:09
Hmmm... To moze nie "quotuj" tylko jakies zwykle cudzyslowy wstaw? Naprawde mi sie matrix zawiesil gdy zobaczylem jak zacytowales siebie w moim imieniu 😁
Oj tam, oj tam. Mnie w tym temacie pochłania bardziej kwestia suszenia wkładu do worków, układania ich na folii, czy pomiędzy 1 a 2 warstwą worków dać folię budowlaną. Oraz ewentualnego "tynkowania" :D
BoldFold
Posty: 1432
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

wt 02 maja 2023, 11:56

BoldFold pisze:
sob 29 kwie 2023, 19:21
Trochę tu 14 śmiecę :? , ale tu krok po kroku budowa chałupy w klimacie umiarkowanym... Można zobaczyć, trochę się tym interesowałem, ale na razie plany odłożone na później.

link;https://www.earthbagbuilding.com/projec ... dhouse.htm
No to przecież tu jest z grubsza temat opisany i sfotografowany, mogę więcej podrzucić, na dole jest odwodnienie potem worki z zaprawą, całość jest tynkowana gliną tak jak się to drzewiej i u nas robiło...

Mam sporą altanę i w planach są ściany z worków, plus okna i drzwi, tylko nie wiem kiedy będę w stanie do tego projektu podejść, w międzyczasie złomiarze piecyk mi podprowadzili z tejże altany
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Ramzan Szimanow
Posty: 1870
Rejestracja: czw 27 sty 2022, 10:49
Kontakt:

wt 02 maja 2023, 14:53

BoldFold pisze:
wt 02 maja 2023, 11:56

No to przecież tu jest z grubsza temat opisany i sfotografowany, mogę więcej podrzucić, na dole jest odwodnienie potem worki z zaprawą, całość jest tynkowana gliną tak jak się to drzewiej i u nas robiło...
Tylko jakie babole i komplikacje wyjdą przy samym stawianiu za pierwszym razem.

Najlepiej gdy się widzi przy pracy kogoś kto ma już doświadczenie i patenty. Internet daje pojęcie ale dograć trzeba to "swoimi ręcami".
Z drugiej strony to przecież budowa chatki z worków a nie budowa rakiety która ma dolecieć do stratosfery :lol:

Piecyka szkoda, żeby im nalewki w gardle stanęły.
BoldFold
Posty: 1432
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

wt 02 maja 2023, 16:39

No tym bardziej, że z fajerkami był, wykładany szamotem, nówka sztuka ze złomu zdobyłem :evil:
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”