Polski portal jaki?

Linki do wartościowych portali o podobnej tematyce
ODPOWIEDZ
Romeo

śr 21 sie 2019, 14:22

Ostatnio zauważyłem na tak zwanych "polskich portalach internetowych " taką tendencję ,że wybiera sie tematy pod którymi można pisać komentarze i tematy pod którymi nie da rady nic napisać bo zablokowane ,nie jestem głupi i widać ,że jest to upolitycznione i ukierunkowane ,dla tego szukam portalu który jest polski , zarządzany przez polaków z polskim kapitałem ,gdzie mogę poczytać o wiadomościach z kraju i zagranicy ,o polityce zagranicznej i wewnętrznej , ale jesli chodzi o politykę naszego kraju to żeby były to rzetelne wywiady nie nakierowane na atak na jedną z partii ,tylko ogólny stan rzeczy neutralny co do jakiejkolwiek partii ,jesli macie jakieś takie portale prosze was podeslijcie tu link .(onet. interia .wp. juz sprawdziłem do dupy nie da rady o niczym innym poczytać tylko gówno z sieczką ).
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

śr 21 sie 2019, 15:05

Był kiedyś taki portal pod adresem rzeczywistosc.pl - Nosił nazwę Polaku Uświadamiaj Się. Funkcjonował kilka lat póki nie zniknął z dnia na dzień. Ale ogólnie były poruszane tam tematy różne od skrajnych po pierdoły. Autorzy odnosili się do artykułów innych mediów i wyjaśniali co jest dobre a co nie. Wypowiadali się tam politolodzy, pamiętam czytałem tam świetny wpis na temat zasad wszystkich dotacji UE. No ale już nie ma. Prawda jest taka, że w tym momencie jedyny serwis jaki czytam to MSN, a to dlatego, że odpala mi się każdorazowo z nowa kartą w przeglądarce.
Obrazek
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 21 sie 2019, 21:24

Tak po prawdzie to chyba żaden... Przeglądam jedynie kresy24.pl
Lub na youtube kanał Bądź na Bieżąco
Obrazek
SŁAWEK
Posty: 345
Rejestracja: czw 06 gru 2018, 20:53
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

pn 16 sty 2023, 20:59

Nowa polska platforma zbanowanych przez YT " Banbye"
przykładowy materiał ciekawy zwłaszcza od 14 minuty https://banbye.com/watch/v_LXukszRdppjA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portale”