Fake newsy.

Linki do wartościowych portali o podobnej tematyce
ODPOWIEDZ
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

czw 20 maja 2021, 07:56

Portal pozwala sprawdzić co jest prawdą a wierutnym kłamstwem, lub co jest niesprawdzalne w zasobach sieci.

link;https://demagog.org.pl
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Predator25th
Posty: 162
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sob 22 maja 2021, 19:45

nie ufałbym zbytnio gdyż kilkukrotnie uznawali moje posty za fejkowe , a na 100 % były prawdziwe
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
Awatar użytkownika
Rapttus
Posty: 197
Rejestracja: śr 19 wrz 2018, 15:02
Lokalizacja: Rzeszów Jasło
Kontakt:

wt 25 maja 2021, 13:26

Przeglądam zakładkę skąd maja fundusze. A jak to się mówi trzeba iść śladem pieniądza.
Dostają po 50 tysięcy euro od Państwa Polskiego ( w Euro 😨)
Oraz 32 tysiące USD od ambasady amerykańskiej plus jakieś drobne z innych źródeł.

Ciężko uwierzyć w bezstronność takiej organizacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 26 maja 2021, 07:23

Mam podobne wątpliwości. Musiałbym jednak więcej przeczytać na tej stronie żeby zorientować się w sytuacji.
Obrazek
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

śr 26 maja 2021, 11:13

Nie chodzi o to by wierzyć, (ja przykładowo nie dowierzam nawet sobie...) chodzi o weryfikację (jedną z wielu) zalewu informacji, prawie w całości fałszywych lub jednostronnie opisanych.

Ile i jakiej informacji jest do życia człowiekowi niezbędne? Oto jest pytanie???

W tej chwili nie ma to większego znaczenia, znaczenia na wagę życia nabierze to w przypadku W, kataklizmu, wojny etc, gdy na podstawie fałszywych przesłanek podejmiemy np decyzję o ucieczce. A nie będxzie możliwości weryfikacji...
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portale”