Koronawirus z Chin Epidemia 2019-nCoV

Informacje dotyczące zdarzeń na świecie, zagrożenia, sytuacje kryzysowe
ODPOWIEDZ
Romeo
Kontakt:

Re: Koronawirus z Chin Epidemia 2019-nCoV

Post autor: Romeo » 15 cze 2020, 13:40

Przed tym zasłona że wielkie firmy muszą zarobić i zarobiły ,może nie wyglądam ale glupi nie jestem i jeszcze mam jakiś tam instynkt i od początku mi to śmierdziało a cyferki nie kłamały,szczepionka na nie wiadomo co za rok niech sami sobie wstrzykują ,słuchałem wirusologów na początku za nim zmienili zdanie ,sterowane wszystko i ściema , rozmawiałem z wieloma osobami na ten temat i jakoś wszyscy mówili że w sklepach nic nie ma a pytałem ,gdzie robisz zakupy to słyszałem ,biedra i lild ,no to mówię idz do małego sklepu osiedlowego tam na pewno jest wszystko ,i faktycznie tak było i jest ,ci mali sklepikarze zarobili kupe forsy ,ludzie widzieli to co im pokazano , powstały nagle firmy które masowo ściągały maseczki z chin i sprzedawały bo był popyt i te ceny normalnie powalały ,obserwowałem ceny płynów do dezynfekcji rąk to ręce opadały ,w górę szło wszystko co miało powyżej 80% alkoholu ,na koniec trochę podrożało bio paliwo bo też sie domyślili ze to daje radę ,a nawet powiem że lepsze bo nie śmierdzi jak ten dynks orlenowski , i zobaczcie wrócił temat nachodźców ,znowu relokacje , świat przycichł ,a co tam sie działo za granicą tego nikt nie wie,zabili murzyna jak by zabili białego nic by nikt nie wiedział ,straszny rasistowski atak bo zabił bo skośnooki białas i gościu co wyglądał jak muzułmanin z iraku , wygaszenie kopalni ,górników w domach pozamykali żeby im nie strajkowali przed wyborami , świat znowu się przesunął ,Polska inwestuje na Białorusi , Trump wycofuje wojsko z niemiec i przerzut do Polski ,przynajmniej taki plan ,co to będzie ,trzeba obserwować , przekopią się przez mierzeję i potem robią baltic pipe , ruskim ucieka granica , i wpływy ....

Luki
Kontakt:

Post autor: Luki » 17 cze 2020, 8:07

Zwróćcie uwagę że sinusoida poziomu ekonom8cznego świata wzrastała od 2010 roku, czyli kryzysu w Grecji. Coś na świecie musiało się wydarzyć, wojna albo kryzys spowodowany wirusem. Dlaczego? Ponieważ ceny za pracę cały czas idą w górę, największe firmy coraz mniej zarabiały A nie mogły zwalniać ludzi czy zmniejszać pensję. Teraz mogą zwalniać, wysyłać na obowiązkowe urlopy itp. Teraz można zatrudnić ludzi na innych zasadach, innych stawkach itp. Duże firmy nie stracą na Tym. Właśnie przez pryzmat zysków i strat trzeba patrzeć na to co się dzieje.
A jak będzie dalej ? Sinuso8da gospodarcza będzie spadała rok, może dwa lata i znowu się odbije. W tym czasie ceny nie będą spadały, no może do 10% A to dlatego, że gonimy zachód jeżeli chodzi o ceny. Nie ma co liczyć na w8ekszy spadek cen mieszkań czy materiałów budowlanych. Ja tak to widzę. A za rok obowiązkowe szczepienia.

Luki
Kontakt:

Post autor: Luki » 22 cze 2020, 22:27

nie wiem czy ktoś wrzucał wcześniej, ciekawy materiał
https://www.youtube.com/watch?v=viIMEVLxt5c&t=30s

ODPOWIEDZ

Wróć do „Scenariusze zagrożeń”