Fala która nas zalewa .

Informacje dotyczące zdarzeń na świecie, zagrożenia, sytuacje kryzysowe
CYKLOP

pt 11 paź 2019, 11:20

Dokładnie tak jak wspominałem ,
USA nic nam nie pomoże a wręcz przysporzy kłopotów i złego spojrzenia innych krajów .
Najlepiej nas rozbroić , zdegradować do rangi osoby którą można pomiatać i nie stanowi ona żadnego zagrożenia .
Umiesz liczyć ! Licz na siebie ! Stara prawda która nas nie oszukuje .
Romeo

pt 11 paź 2019, 11:21

Dla mnie to po prostu USA chciało sie i tak wycofać tylko potrzebowali pretekstu ,cos tam jakiś sobie wymyślili i niech spadają a ile forsy wpompowali w kurdów to pewnie nikt sie nie dowie ,oczywiście blady strach padł na nas że nas zostawią ,tak samo ,szczerze w to wątpię , rozlokowanie sił USA na bliskim wschodzie mają dość duże a przede wszystkim silnie działaja tam tajne jednostki wywiadu wojskowego i CIA ,zobaczcie że izrael atakuje palestynę i cicho sza a teraz poparli słowa prezydenta USA , Trump chce ich jakoś ugryźć a my i tak tego nie wiemy bo może to jest specjalne działanie żeby napuścić jednych na drugich żeby sie powybijali ,a z kim graniczy Turcja ? z Iranem a z kim ma teraz ostrą kosę USA no właśnie z Iranem ,a kto teraz nagle zaczął niby cwiczenia wojskowe przy granicy z Turcją? no Iran bo coś czują pismo nosem ,ja tak to widzę ....
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pt 11 paź 2019, 19:41

Korespondent Polskiego Radia z Bejrutu opowiada o negatywnej reakcji świata arabskiego na poczynania Erdogana https://youtu.be/mLVisZfVt6M
Obrazek
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

wt 10 mar 2020, 06:59

My tu o COVID-19 a tymczasem na świecie się dzieje. Czytam i oczom nie wierzę. Znowu turcja...
Migranci z Turcji w nieoznaczonych busach
Turecka policja użyła gazu łzawiącego na strażnikach granicznych w Grecji...
Obrazek
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

wt 10 mar 2020, 07:41

1411 pisze:
wt 10 mar 2020, 06:59
My tu o COVID-19 a tymczasem na świecie się dzieje.
No bo widzicie, cała nagonka medialna jest tak zaprojektowana, by nagłośnić jeden problem który przykryje wszystskie inne.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Scenariusze zagrożeń”