Co się dzieje na Ukrainie

Informacje dotyczące zdarzeń na świecie, zagrożenia, sytuacje kryzysowe
ODPOWIEDZ
West_End
Posty: 261
Rejestracja: pt 18 lut 2022, 21:11
Kontakt:

wt 01 mar 2022, 10:39

Patrząc na zachowanie jego szefa wywiadu w jego obecności to powiem ze Twoja teza wygląda na sluszna
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

wt 01 mar 2022, 21:56

Ramzan Szimanow pisze:
wt 01 mar 2022, 10:11
Karykaturalne numery jak jego 20 metrowy stół antycovidowy świadczą że coś chyba już nie teges.
A czy to już nie jest syndrom pt. wszyscy chcą mnie zabić i nie mogę nikomu ufać?
Obrazek
Ramzan Szimanow
Posty: 1834
Rejestracja: czw 27 sty 2022, 10:49
Kontakt:

wt 01 mar 2022, 22:48

1411 pisze:
wt 01 mar 2022, 21:56
Ramzan Szimanow pisze:
wt 01 mar 2022, 10:11
Karykaturalne numery jak jego 20 metrowy stół antycovidowy świadczą że coś chyba już nie teges.
A czy to już nie jest syndrom pt. wszyscy chcą mnie zabić i nie mogę nikomu ufać?
W karykaturalnej już formie jak u stalina pod koniec życia.
Awatar użytkownika
Buła
Posty: 326
Rejestracja: śr 10 lis 2021, 12:49
Kontakt:

śr 02 mar 2022, 00:47

Ramzan Szimanow pisze:
wt 01 mar 2022, 22:48
1411 pisze:
wt 01 mar 2022, 21:56
Ramzan Szimanow pisze:
wt 01 mar 2022, 10:11
Karykaturalne numery jak jego 20 metrowy stół antycovidowy świadczą że coś chyba już nie teges.
A czy to już nie jest syndrom pt. wszyscy chcą mnie zabić i nie mogę nikomu ufać?
W karykaturalnej już formie jak u stalina pod koniec życia.
Wg mnie to gra. On nic nie robi przypadkowo. Chce by wróg marnował siły próbując pozbyć się go za pomocą przewrotu pałacowego, co odwraca skutecznie uwagę od innych działań.
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 02 mar 2022, 12:13

Dorzucę kamyczek do ogródka niepewności. Spójrzcie, jaka jest presja wywierana na Rosjan. Zwykłych ludzi. Pojawiają się filmiki o wyrzucaniu musztardy rosyjskiej do kosza, pierogi ruskie już się nazywają ukraińskie, gruziński statek odmawia tankowania jednostce rosyjskiej itd. W końcu zwykli Rosjanie mogą poczuć niechęć do świata zachodniego. Zaszczuci i hejtowani. Wtedy będą mieć lepszą motywację do skutecznego najazdu. Ile potrzeba? 5 lat? Czy wg słów Bezmienowa, jedno pokolenie? W ubiegłym roku czytałem taką fikcję polityczną Antoniego Langera "Wojna hybrydowa" i "Zemsta 2020". Bodajże ta druga książka kończy się miernymi wynikami armii rosyjskiej ale sukcesem propagandowym, dzięki któremu rodowity Rosjanin ma pałać nienawiścią do Lachów. Taki mój kamyczek do ogródka niepewności.
Obrazek
West_End
Posty: 261
Rejestracja: pt 18 lut 2022, 21:11
Kontakt:

śr 02 mar 2022, 14:51

Szwagier cheff na północnych polach roponośnych miał ruska 3 mechanika. Teraz już kompania pozbywa się ruskich i nie płaci im. Ten jego pożalił mu się ale czytajcie co napisał na temat konfliktu.
IMG-20220302-WA0009.jpg
Oni kur mają wyprane mózgi a podobno łebski był ten 3.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pietrow
Posty: 594
Rejestracja: pt 15 paź 2021, 06:34
Kontakt:

śr 02 mar 2022, 18:49

Kompletnie mnie to nie dziwi. Nawet w tej naszej malutkiej Polsce mamy spory odsetek populacji z wypranymi mozgami.

Jak to bylo @1411? "Lekko zombifikowani"?
Zeby byc soba, trzeba wiedziec kim sie jest.
223REM
Posty: 18
Rejestracja: pt 29 paź 2021, 17:41

śr 02 mar 2022, 19:27

Odnoszę wrażenie, że cała ta wojna to niezły cyrk i wyreżyserowany spektakl, nie należy zapominać, że zarówno Putin, jak i Zełenski są powiązani z World Economic Forum. Z dnia na dzień zniknął covid, media zmieniły temat, ale znowu wszystkie mówią jednym głosem, zaczęło się straszenie kolejnym zagrożeniem i grillowanie 24h na dobę. Oczywiście wojna na Ukrainie jest faktem i straszną tragedią, jednak moim zdaniem to zasłona dymna dla większych zmian naszej rzeczywistości, które w normalnej sytuacji nie uszłyby naszej uwadze i wywołałyby masowe protesty. To jest ten moment, w którym należy patrzeć władzom bardzo dokładnie na ręce.

Można znaleźć informacje w Internecie, że teraz bez większego rozgłosu, w cieniu wojennej zawieruchy, WHO przepycha nowy traktat antypandemiczny, w myśl którego, po podpisaniu przez ministrów zdrowia, konstytucja WHO będzie miała pierwszeństwo przed konstytucją dotychczas suwerennych krajów. Dzięki temu urzędnicy WHO będą mogli wymusić na społeczeństwie wytyczne WHO, które staną się obowiązkowe, a nie zalecane. Na naszych oczach rodzi się globalna dyktatura... :cry:
Pietrow
Posty: 594
Rejestracja: pt 15 paź 2021, 06:34
Kontakt:

śr 02 mar 2022, 19:37

223REM pisze:
śr 02 mar 2022, 19:27
zasłona dymna dla większych zmian
Wojna jako zaslona dymna dla wiekszej zmiany? To moze byc cos grubszego? A! Czytalem, ze jakis meteor ma bliski przelot za 5 dni. Moze to jest ta zmiana? Moze to wcale nie przelot, tylko bezposredni strzal? Film taki ogladalem niedawno. Cos faktycznie moze byc na rzeczy...
223REM pisze:
śr 02 mar 2022, 19:27
Na naszych oczach rodzi się globalna dyktatura...
Szanuje Twoje poglady, ale... czipy w szczepionkach sa przereklamowane! (To ja pisalem. Bill G. rekoma Pietrowa! We are Borg. Resistance is futile!")
Zeby byc soba, trzeba wiedziec kim sie jest.
223REM
Posty: 18
Rejestracja: pt 29 paź 2021, 17:41

śr 02 mar 2022, 20:25

Możesz się śmiać, ale w mojej opinii wierchuszka szykuje nam tutaj dużo grubszą akcję niż lokalna wojna. Pisząc o większej zmianie nie mam na myśli uderzenia meteoru, bo to bzdura, ale o przejęciu władzy w suwerennych krajach przez prywatną organizację.

Wskaż mi gdzie napisałem o chipach? Może jeszcze płaska ziemia i reptilianie? Ja tylko ostrzegam przed prawdopodobnie największym zagrożeniem dla wolności, jakie widziała ludzkość, a na które praktycznie nikt nie zwraca uwagi, bo oczy całego świata skierowały się ku wojnie na Ukrainie. Temat koronawirusa zniknął, pełne zaufanie do rządów i korporacji powróciło z wręcz zdwojoną siłą, nikt już nie zadaje pytań.

Tutaj temat jest dobrze wyjaśniony:
https://www.petycjeonline.com/nie_dla_traktatu_who

Nie pozwólcie, by panowały nad wami emocje i propaganda, nieważne z której strony płynąca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Scenariusze zagrożeń”