Plecak Raccon MK2 Helikon-tex - Modyfikacja

Album własnych działających konstrukcji stworzonych samodzielnie, samouczki krok po kroku
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PREPPERS_13
Posty: 355
Rejestracja: pt 09 kwie 2021, 09:27
Kontakt:

pt 30 lip 2021, 20:20

W końcu dzisiaj zrobiłem to co chciałem od dawna..
Lekko zmodyfikowałem mojego Raccona Mk2 od helikona,dostał tuning krylonem.
I jak na moje wyszło to na duzy plus!! Pleca kupiłem za grosze pare lat temu ale,ze camogrom
mi nigdy nie lezał to go musiałem poprawić. :)
Teraz kryje zajebiscie!!
Pare zdjęć z wykonania i z terenowego testu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Predator25th
Posty: 162
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sob 31 lip 2021, 14:23

a jak z trwałością ?
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
edlech
Posty: 49
Rejestracja: czw 19 mar 2020, 22:08
Lokalizacja: Łowicz-Łodz
Kontakt:

sob 31 lip 2021, 15:09

Rok temu robilem podobna akcje, niskobudżetowy plecak narzedziowy NEO potraktowalem farba, bo denerwowaly mnie pomaranczowe akcenty. Po roku codziennego przerzucania w aucie miedzy narzedziami zaczęły pojawiac sie przytarcia w oryginalnym kolorze. Wyglada dzis srednio atrakcyjnie, ale nadal oxzobebne pomarancze sa prawie niewidoczne. Plecak nie byl wystawiany na warunki atmosferyczne, ani naslonecznienie.
Awatar użytkownika
PREPPERS_13
Posty: 355
Rejestracja: pt 09 kwie 2021, 09:27
Kontakt:

sob 31 lip 2021, 20:01

Predator25th pisze:
sob 31 lip 2021, 14:23
a jak z trwałością ?
Krylon to klasa w opór,duzo sprzętu maluje i to schodzi wiadomo ale nie tak łatwo.. Na materiałach trzyma się to jeszcze lepiej.
edlech pisze:
sob 31 lip 2021, 15:09
Rok temu robilem podobna akcje, niskobudżetowy plecak narzedziowy NEO potraktowalem farba, bo denerwowaly mnie pomaranczowe akcenty. Po roku codziennego przerzucania w aucie miedzy narzedziami zaczęły pojawiac sie przytarcia w oryginalnym kolorze. Wyglada dzis srednio atrakcyjnie, ale nadal oxzobebne pomarancze sa prawie niewidoczne. Plecak nie byl wystawiany na warunki atmosferyczne, ani naslonecznienie.
Walnij drugi raz sprayem i będzie git. :D
edlech
Posty: 49
Rejestracja: czw 19 mar 2020, 22:08
Lokalizacja: Łowicz-Łodz
Kontakt:

sob 31 lip 2021, 20:29

Plecak juz zutylizowany, bo do niczego sie nie nadawal🤣. Ale jak zwykky szpraj z marketu dal rade to o trwałość bym si3 nie martwił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”