Skaner Odbiornik RTL-SDR v3 R820T2 0.5-1700MHz

O łączności na falach eteru
ze256
Posty: 9
Rejestracja: sob 22 kwie 2023, 10:23

wt 25 kwie 2023, 08:22

bez sensu, za mniejsza cene dostaniesz AST20 albo lepszy, masz wszystko to samo, wodospad, radio mobilne, wlasciwie wszystko po za programowaniem, którego jak widze nie uzywasz.
Tylko po co?
Pietrow
Posty: 594
Rejestracja: pt 15 paź 2021, 06:34
Kontakt:

sob 29 kwie 2023, 07:35

Hejka ze256

Bylbym wdzieczny gdybys pokazal o czym myslisz piszac "AST20". Zastanawiam sie co to jest, ile kosztuje i czy faktycznie potrafiloby posluchac na 17.2kHz.
Nie bardzo tez wiem, co masz na mysli piszac o oprogramowaniu, ktorego nie uzywam (bo prawda jest taka, ze ja nie uzywam calej masy oprogramowania i po prostu nie wiem ktore oprogramowanie z tego, ktorego nie uzywam, masz na mysli).

W temacie "Tylko po co?"
Jesli pytasz tylko po co chce posluchac SAQ z Grimeton, to mam tylko jedna odpowiedz: powod jest dokladnie taki sam jak ten, dla ktorego uruchomilem uszkodzonego Commodore 64, sprezentowanego mi przez znajomego. Bo chcialem, bo jestem juz na tyle stary, ze zaczynam odczuwac pewien nostalgiczny pociag w strone dziecinstwa, bo odpalenie Great Giana Sister na oryginalnej maszynce a nie na emulatorze ma dla mnie przyjemny retro-posmaczek. Bo jako osoba podstarzala nie umialem bezczynnie przejsc obok innego (sprzetowego) staruszka z ktorym znalem sie blisko w dawnych czasach a ktoremu jakis domorosly elektryk pospawal plyte glowna probujac wylutowac uklad MOS6526 (nawiasem mowiac calkiem sprawny, bo zle zdiagnozowal przyczyne usterki).
Wlasnie z tego samego powodu chcialbym uslyszec SAQ. Chociaz zgadzam sie, ze to juz jest retro z czasow grubo przed moim urodzeniem.
No to juz wiesz po co. Prawda?
Zeby byc soba, trzeba wiedziec kim sie jest.
Awatar użytkownika
stres
Posty: 39
Rejestracja: wt 13 cze 2023, 13:37

wt 20 cze 2023, 13:49

czy to potrafi nadawać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komunikacja”