LOWA ZEPHYR GTX LO TF RANGER GREEN

Buty plus dodatki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PREPPERS_13
Posty: 357
Rejestracja: pt 09 kwie 2021, 09:27
Kontakt:

sob 21 paź 2023, 10:35

Po recenzji Salew z tego wątku: http://www.przygotowanipolska.pl/viewto ... 9cc45f5e3c
Od razu zakupiłem LOWA ZEPHYR GTX LO TF RANGER GREEN.
Kolejna parka zephyrów po Lowa Zephyr GTX Mid TF które kiedyś były bardzo słabym butem,podeszwy zleciały w ciągu roku do gołego,ale slyszałem od wielu znajomych o znacznej poprawie podeszwy i ogólnie modelu w porównaniu do lat 2016(około) jak te midy uzywałem.Więc się skusilem..
Buty używane od listopada 2021r do dzisiaj.
Uszkodzenia przez ten czas: Sznurówki.
Konstrukcja buta: Przecierki na podeszwach,małe ubytki.
Sam but oceniam 10/10.W porównaniu do tego co było kiedyś to niebo,a ziemia.But niby wygląda tak samo ale jest solidniejszy,duzo lepsze podeszwy które są wedlug mnie w idealnym stanie,mimo,że but uzywany 80% twarde pow, 20% miękki teren(mniej więcej).
Cioram je przez cały rok mimo goretexu,mi to nawet latem nie przeszkadza bo potliwość stop mam minimalną i nie mam z tym problemu.Jak szukasz dobrego niskiego buta to polecam jest to świetne obuwie na lata.Myślę,ze moje 1 moze 2 sezony jeszcze przetrwają.:)
Z wad to na pewno zimą trzeba uważac,bo podeszwa zdecydowanie nie jest na lód,ale używam gumowych raków i współgrają one idealnie.
Aa no i sznurówki na szybko splecione z parakordu bo się jeszcze nowych nie dorobiłem.:)
Ponizej kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”