Bushido

Przedstaw się, podaj swoje województwo
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bushido
Posty: 17
Rejestracja: wt 24 mar 2020, 15:09
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

pn 30 mar 2020, 07:38

Cześć, jestem nowy. Przywiało mnie tu z województwa Podkarpackiego z okolic Mielca. Namiar na grupę dostałem od 1411, za co serdecznie dziękuję ;) Posiadam małe doświadczenie w temacie Prepersa ale zawsze byłem w jakiś sposób przygotowany na gorsze czasy. Mam własny w sumie specyficzny sposób na magazynowanie żywności (Prowadzę mały sklep spożywczy i posiadam mały magazynek w domu - może napisze w przyszłości o zaletach tego typu pracy i jak w prosty sposób można mieć pełny magazyn na pół roku lub wiecej bez problemu z datą ważności) i prostą linię dostaw bezpośrednio od rolnika (w miarę ekologiczną żywność). Wtrącę jeszcze ze żyje na Wsi z dużą siecią publicznych dróg jak i dobrych dróg polnych w które mogę w razie potrzeby wjechać moim fiatem Ducato (w przyszłości chce z niego stworzyć kamera już mam na to pomysł) ale nawet teraz, ze względu na wielkość, można go dostosować na ewakuację (ładując pożywienie, wodę i Dwa B.O.B.-y oraz żonę, syna i córkę). Koło domu mam małą działkę która zaopatruje nas w warzywa i owoce oraz kurnik (na tą chwilę był używany tylko na jeden rzut raz w roku, teraz będę myślał o całorocznej produkcji) w tym roku planowałem stać się samodzielny energetycznie ale covid-19 pokrzyżował te plany. A i na koniec bo za bardzo się rozpisuje posiadam umiejętności budowlane, stolarskie, hydrauliczne oraz elektryczne i dzięki tej grupie mam zamiar poszerzyć znacząco horyzonty :) pozdrawiam i życzę zdrowia w tych dziwnych czasach!
CYKLOP

pn 30 mar 2020, 08:51

Witam i pozdrawiam z ziemi świętokrzyskiej .
Też życzę zdrówka . :P
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pn 30 mar 2020, 08:57

Czołgiem bratku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Rapttus
Posty: 197
Rejestracja: śr 19 wrz 2018, 15:02
Lokalizacja: Rzeszów Jasło
Kontakt:

wt 31 mar 2020, 00:08

Cześć Bushido :)
Pozdrowienia z Rzeszowa
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania i krótki opis”