Cześć - Umiarkowany Preppers :)

Przedstaw się, podaj swoje województwo
ODPOWIEDZ
umiarkowany preppers
Posty: 39
Rejestracja: śr 31 mar 2021, 19:55

śr 05 maja 2021, 08:18

Najmocniej przepraszam , że dopiero teraz to następuje , ale jestem mocno nie czasowy i również skupiłem się na poznaniu tematyki forum :)
Bardzo się cieszę , że mogłem dołączyć do Waszej grupy . Jak już dobrze wiecie jestem dość aktywny w tej tematyce , aczkolwiek zaznaczam , że cały czas się uczę. Mam też ogromną nadzieję , że będę mógł dużo i od Was się nauczyć :)
Prepperingiem zajmuję się od paru lat czysto teoretycznie , praktycznie od jakichś trzech lat.Skłoniła mnie do tego coraz bardziej napięta sytuacja międzynarodowa ( zwłaszcza Wschód), oraz zmiany klimatyczne . Zajmuję się również survivalem , oraz jak by to nazwać- wykorzystaniem lasu w prepperingu. Będzie mi bardzo miło (jak czas pozwoli) uczestniczyć w dyskusjach , zbierać opinię, poznawać nowe tematy . Co do regionu z którego pochodzę powiem tak - Polska centralna .
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 05 maja 2021, 17:54

Czołgiem. Mniejsza kiedy, grunt że napisałeś. Witamy na pokładzie.
Obrazek
Predator25th
Posty: 162
Rejestracja: pn 24 wrz 2018, 10:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

śr 05 maja 2021, 21:08

W jak witaj :)
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

pt 07 maja 2021, 08:32

Witaj kolego, śmiało zaczynaj nowe tematy dyskusji, bo każdy troszkę inaczej tamatykę preppingu pojmuje... Przetrwanie zaś jest częścią składową przygotowań. Bez surwiwalu się po prostu nie da.

umiarkowany preppers;
"Zajmuję się również survivalem , oraz jak by to nazwać- wykorzystaniem lasu w prepperingu"

tu polecam "Przewodnik wędrowca-Sztuka odczytywania znaków natury" Tristana Gooleya koniecznie w wersji papierowej do zabrania w plener. Pozycja interesująca ze wszech miar na łonie natury.
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania i krótki opis”