Czas między a między

Rozpalanie ognia, schronienia, obozowanie, etc.
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

śr 21 lis 2018, 21:09

Jak radzicie sobie z czasem wolnym siedząc przy ognisku. Jeśli jest Was kilka osób to zawsze jest o czym pogadać, ale co kiedy są to jednoosobowe tripy? Ostrzenie noży, sprawdzanie szpeju - to norma, ale nie trwa wieczność przecież. Ja gram na harmonijce, czasem słucham radyjka, a Wy?

harmonijka-1.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arcyszczur
Posty: 115
Rejestracja: śr 26 wrz 2018, 22:34
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

czw 22 lis 2018, 19:23

Gitara jeśli już. Ale takich chwil prawie nie mam. Jak jestem sam, zawsze mam pełne ręce pracy. A jak mam dosyć to leżę lub śpię... W lesie zawsze jest robota.
Nigdy nie postępuj wbrew prawom przyrody i staraj się je jak najlepiej zrozumieć.

Arcy
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

czw 22 lis 2018, 19:26

Jeśli siedzisz w jednym miejscu, to może. Ja wolę maszerować. Snu wystarcza mi 4 godziny - teraz kiedy jest ciemno już o 16 to przy ogniu nie mam co robić jak tylko wpatrywać się w płomień.
Obrazek
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

czw 22 lis 2018, 22:39

Ja trochę niestandardowo napiszę, ale ja... lubię swoje towarzystwo, głównie zajmuję się obserwacją otaczającego mnie życia (bo w domu masz mury) a tu nic i nikt nie ogranicza Twojej percepcji, można chłonąć życie takie jakie jest naprawdę, tu wiewiórka, tu quad, tu sroka, tu para kochanków, tu jastrząb, tu myśliwy, a tu dzik, dziki... a ja obserwuję.
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

czw 22 lis 2018, 23:00

BoldFold pisze:
czw 22 lis 2018, 22:39
... tu para kochanków...
Przypomina mi się pewna sytuacja z mojego wiosennego Tripu wzdłuż brzegu zalewu Włocławskiego, ale to na spotkaniu opowiem... :D


Co do własnego towarzystwa, tyle razy szwędam się sam, że czasem to doskwiera. Niestety ale w okolicy u mnie brakuje osób, które wybrały by się ze mną tak na 3 dni z dala od cywilizacji.
Obrazek
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

pt 23 lis 2018, 20:53

Kurde, koniecznie, ja chcę, tylko gdzie w Polsce z dala od cywilizacji?

Ale propozycja na poważnie.
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

pt 23 lis 2018, 21:02

Z dala od cywilizacji nie koniecznie musi oznaczać setki kilometrów od ludzkości. Gostynińsko - Włocławski Park Krajobrazowy jest na tyle duży, że spokojnie mogę spędzić tydzień na okupowaniu go przy czym sukcesywnie unikając siedlisk ludzkich.
Obrazek
Romeo

sob 24 lis 2018, 11:05

Bold no jak to gdzie ,na koniec świata czyli w Bieszczady :mrgreen:
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

sob 24 lis 2018, 11:58

W Bieszczadach to jeszcze trochę i na trasach turystycznych kolejki linowe będą, bo ludziom nie będzie się chciało chodzić...
Obrazek
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

sob 24 lis 2018, 13:54

Ech, no to BoldFold mnie uprzedził. Również dobrze mi samemu ze sobą i otoczeniem. Nie dorzucam muzyki ani instrumentów, słucham tego co słychać w zasięgu. Ewentualnie myszkuję po falach radiowych Baofenga czekając na czyjąś łączność bądź szczęśliwa propagację. Dwa lata temu udało mi się złapać głos z Francji, fart do tej pory się nie powtórzył ale lubię to jako rozrywkę od czasu do czasu.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka Przetrwania”