Preppers Mazowsze

ODPOWIEDZ
Aro_NDM
Posty: 12
Rejestracja: pt 03 lis 2023, 11:16
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

pt 03 lis 2023, 14:36

Witam, szukam preppersów z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, chodzi mi o nawiązanie relacji w celu pomocy sobie na wzajem w w razie kryzysowej sytuacji, tu mam na myśli wojnę, epidemię czy inne cholerstwo. Samemu będzie zdecydowanie trudno. Pomoc będzie polegała na wzajemnym wsparciu i ewentualnej ucieczce, migracji w bezpiecznej zaufanej grupie. Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post.
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2593
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pt 03 lis 2023, 16:43

Czołgiem
Witaj na forumni rozgość się. Po napisaniu łącznie 5 sensownych postów, dostaniesz większe uprawnienia a Twój temat zostanie przeniesiony w lepsze miejsce, do którego otrzymasz dostęp. Daj się co nieco poznać innym forumowiczom a kto wie, poznasz kogoś ze swej okolicy.
Obrazek
Awatar użytkownika
SilesiaSurvival
Posty: 1099
Rejestracja: pt 12 lis 2021, 20:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice / Warszawa
Kontakt:

pt 03 lis 2023, 16:51

Cześć

Witam z Wawy :) Napisz 5 postów tak jak pisze 1411. I trochę zmieni się zasób wiedzy do której będziesz miał dostęp.

Pozdrawiam
~Bart
„Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechną pogardę” - Nicollo Machiavelli

Silesia Survival : zapraszam pod tą samą nazwą na YT , FB , IG oraz TT
[email protected]
Awatar użytkownika
seal
Posty: 153
Rejestracja: ndz 08 paź 2023, 16:06
Lokalizacja: Mazowieckie / Warszawa
Kontakt:

sob 04 lis 2023, 10:28

Witam - z Twoich okolic.
Ale pomysłu nie podzielam - jak SHTF, to każdy będzie pilnował swojej rodziny. swojego schronienia, a ew. "koalicje" zapewne powstaną w ramach sąsiedztwa/najbliższej rodziny.

Ale spotkać się można, nie wykluczam :)

Pozdrawiam!
Noszę broń - policjant jest za ciężki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”