STREFA BUFOROWA

Filmy i filmiki o tematyce wiadomej
ODPOWIEDZ
Romeo

śr 25 wrz 2019, 00:10

Jest mi niezmiernie miło przedstawić wam kanał na YT który stworzyłem z myślą o forum i jego członkach"STREFA BUFOROWA'' ,jesli chcesz przekazać swoją wiedzę lub chcesz zaprezentować swój sprzęt ,szpej ,narzędzia przydatne dla preppersa , lub chcesz pokazać swoje umiejętności ,a ciężko ci opisać wolisz to nagrać ,prześlij filmik (już gotowy obrobiony) dla mnie, na [email protected] , a ja umieszczę go na kanale a link podam tu na forum ,kanał jest zamknięty dla widowni publicznej więc tylko forumowicze sobie pooglądają ,zapraszam na pierwszy odcinek stworzony przez naszego kolegę . Prezentacja noża składanego do EDC,apteczki czy też do zestawu survivalowego.
https://www.youtube.com/watch?v=4esnO5rlkZc
Awatar użytkownika
Rapttus
Posty: 197
Rejestracja: śr 19 wrz 2018, 15:02
Lokalizacja: Rzeszów Jasło
Kontakt:

śr 25 wrz 2019, 01:35

No i Film fajny :)
Czemu kanał nie publiczny?
Komentowanie wyłączone?
Obrazek
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 25 wrz 2019, 06:41

Rapttus pisze:
śr 25 wrz 2019, 01:35
No i Film fajny :)
Czemu kanał nie publiczny?
Komentowanie wyłączone?
Wyjaśnienie masz powyżej. Kanał dla ludzi posiadających link, czyli głównie dla forumowiczów. Komentujemy na forum pod odpowiednim materiałem, w odpowiednim dziale itp. Czyli filmik o nożu leci do działu Sprzęt i kategorii noże, nazwa tematu to nóż Cold Steela Pocket Bushman i tam komentujemy.
Pierwszy filmik na zachętę poleciał informacyjnie w nowy temat tutaj.
Nie przenosimy się na YT ani na inną platformę, korzystamy z nich aby ułatwić sobie życie, natomiast aktywność powinna się odbywać na forum.
Obrazek
CYKLOP

śr 25 wrz 2019, 12:20

Spoko . ;)
Fajnie , krótko i z przekazem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”