Po sąsiedzku z wilkami w pdf

Pozycje papierowe lub pdf
ODPOWIEDZ
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

sob 18 sty 2020, 14:27

Temat coraz bardziej aktualny, bo wilk pod całkowitą ochroną, a głupi nie jest, więc warto poczytać bo populację szacuje się na 2500-3500 tysiąca już w naszym kraju, więc spotkanie nieuniknione, prędzej czy później, gorzej jak do gospodarstwa zajrzy i spustoszenia narobi.

link;http://www.polskiwilk.org.pl//download/ ... ilkami.pdf
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Bart_
Posty: 79
Rejestracja: czw 22 sie 2019, 19:48

sob 18 sty 2020, 21:44

Zdrowy drapieżnik unika człowieka tak długo, jak długo nie zabierze mu się terenów do żerowania i bytowania.
Gorzej jak głupi człowiek pcha się pod paszczę nie widząc i nie czując jasnych sygnałów...
Post ten jest moja subiektywną opinią. Wiem, że mam rację i zgadzam się z tym w całej rozciągłości :lol:
CYKLOP

ndz 19 sty 2020, 08:30

Dokładnie jest tak jak wspomina Bart .
A tu coś dla oka . :P https://www.youtube.com/watch?v=orXbbnPKE_4
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

pn 20 sty 2020, 09:00

W Bieszczadach, jak mówił znajomy, rozwinął sie interes na fotopułapkach, czyli ambona, gość z aparatem, a przed ambonę rzucane mięso, wilk podchodzi, zjada, pstryka się zdjęcie, ale uwaga wilk oswaja się z ludźmi.
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
CYKLOP

pn 20 sty 2020, 09:35

Ale w głębi zawsze pozostanie dzikim drapieżnikiem i w momencie konieczności zaatakuje człowieka .
To samo dotyczy psów które twierdzimy że są spokojne i oswojone a przy tym mieszkają całe życie z nami.
Bardzo wiele jest ataków przez psy . Pamiętaj że przy zwierzętach ufaj tylko sobie.
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

pn 20 sty 2020, 15:23

Ja nawet sobie nie wierzę w 100%, :ugeek:
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki”