PORADNIK WOJSKOWY

Pozycje papierowe lub pdf
ODPOWIEDZ
Romeo

ndz 23 sie 2020, 12:39

https://www.zut.edu.pl/fileadmin/pliki/ ... GOWEGO.pdf

Bardzo przydatny poradnik , polecam przeczytać ,ściągnąć sobie ,bardzo dużo informacji ,na stronie 370 o skażeniach itp ,no i ogólnie o działaniach wojska ,sprzęcie , ćwiczeniach w terenie ,ładunkach niebezpiecznych ,wiadomo poradnik .
Temat taki sam jak Potacza z linkami ,tylko jego adresy nie działają więc wrzucam działające .
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

ndz 23 sie 2020, 14:30

Solidny poradnik po szybkim przejrzeniu. Wrzucam na czytnik. Tak z ciekawości dostaliście kiedyś list zapraszający do wstąpienia w szeregi NSR?
CYKLOP

ndz 23 sie 2020, 15:55

Kilka zagadnień warte przejrzenia . To zrobiona zrzutka na kompa . Dzięki :P
Romeo

pn 24 sie 2020, 12:31

Wyngoshelektryczny pisze:
ndz 23 sie 2020, 14:30
Solidny poradnik po szybkim przejrzeniu. Wrzucam na czytnik. Tak z ciekawości dostaliście kiedyś list zapraszający do wstąpienia w szeregi NSR?
Nie nie dostałem ,generałów nie biora heheh , a na poważnie to nie ,ja nigdy , ale jak by ktoś się zastanawiał a nie był w wojsku to polecam , przynajmniej podstawowe szkolenie przejdzie ...

Ja ten poradnik sobie wydrukuje ,bo na kompie to wiadomo ...
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pn 24 sie 2020, 17:49

Nieco mogę się rozminąć z prawdą bo to dawno temu było ale polegało to na jednym czy dwóch szkoleniach w roku. Coś na kształt poboru rezerwy. Pobór w czasie klęsk żywiołowych. Zwolnienie w pracy i wypłata za ten okres. Takie mniej więcej warunki.
Romeo

pn 24 sie 2020, 20:07

dobre i to ,bo z tego co wiem to praktycznie czas szkolenia spędzali w terenie na szkoleniu i to jest super ,a ja tyle lat po woju i ani razu nie bylem na szkoleniu rezerwy ...
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pn 24 sie 2020, 21:01

Kolega zaliczył NSR... Wszystko pięknie jak się ma stałą pracę bo gdy składał papiery do nowej i powiadomił o byciu w NSR (a ponoć musiał), to mu potencjalny pracodawca podziękował bo po co mu pracownik którego będą mu z pracy zawijać na poligon co jakiś czas.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pn 24 sie 2020, 22:06

To był jeden też z powodów dlaczego nie skorzystałem. Przynajmniej w tamtym okresie. W tej pracy a szczególnie z dyrektorem który był wcześniej podejrzewam że nie było by problemu. Był w bliskich nam tematach. Ogólnie bardzo szanuję. Z nowymi władzami nie wiem jak by było. Nie poznałem jeszcze to się nie mogę wypowiedzieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki”