Wiarygodność stron w sieci

Linki do wartościowych portali o podobnej tematyce
ODPOWIEDZ
BoldFold
Posty: 1434
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

śr 21 cze 2023, 13:44

Mam tu artykuł jak krok po kroku sprawdzić wiarygodność portalu, bo ja laik w temacie jestem, mam nadzieję, że komuś też się przyda

link;https://demagog.org.pl/analizy_i_raport ... odzielnie/
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Ramzan Szimanow
Posty: 1874
Rejestracja: czw 27 sty 2022, 10:49
Kontakt:

śr 21 cze 2023, 15:37

BoldFold pisze:
śr 21 cze 2023, 13:44
Mam tu artykuł jak krok po kroku sprawdzić wiarygodność portalu, bo ja laik w temacie jestem, mam nadzieję, że komuś też się przyda
Opis nawet niezły ale trzeba patrzeć przez palce na "demagoga". Wyszło przy sprawie szczepień, rozmydlaniu tego jaki wpływ na ludzki organizm może mieć nadmiar fluoru w wodzie i kosmetykach, czy podejrzanych wytycznych onz w sprawie seksualizacji dzieci.
To kij do spychania w główny ściek.
Awatar użytkownika
stres
Posty: 39
Rejestracja: wt 13 cze 2023, 13:37

czw 22 cze 2023, 13:39

Niestety to prawda, 100% tzw. sprawdzaczy prawdy sami klamia , przeinaczają i starają się wpływac na opinie publiczną. Kolejna sprawa to czas.
Jeśli będziemy mieli atak nuklearny, albo zielone ludziki to czas pomiędzy tym co się wydarzy a tym co napiszą i opracuja (nawet jeśli to zrobią dobrze) zajmuje dużo czasu. A Ty musisz dzialac czasem szybko.

Zatem lepiej (pisze to z bólem) poszukac źródeł nie z głównego ścieku, jakiś lokalnych (jeśli to lokalna sprawa) itp.
Chodzi o to by pomyśleć po prostu i zapytać.

przykład: Czy żołnierze na ukrainie boją się strzałów od swoich.
Otrzymasz informacje o jakości sprzętu, informacje o tym, że dana armia jest najlepsza na świecie i używa systemu XXX, który jest najlepsiejszy. Albo, że to debile i nie wiedzą nic co się dzieje 2m od nich.

Zapytasz lokalsa i powie ci, że żołnierze z obu stron maja karabin w kolorach maskujących, mundur w kolorach maskujacych i 'oczojebną' tasme na hełmie i obu ramieniach by swoi wiedzieli, żeby nie strzelać. Codziennie zmieniane kolorki. Bo obie strony mają taki sam sprzet i taki sam za przeproszeniem stosunek do umundurowania. Albo przebierania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portale”