Oświetlenie elektryczne

Patenty z energią elektryczną
ODPOWIEDZ
SŁAWEK
Posty: 345
Rejestracja: czw 06 gru 2018, 20:53
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

ndz 06 sty 2019, 22:50

Czy ktoś próbował zrobić oświetlenie z magnesu ferrytowego i cewek ?
https://www.youtube.com/watch?v=onqW87Ge0c0
Nie jestem elektrykiem ale wydaje się, że świecić powinno. Wielkość magnesu, grubość i długość drutu na cewki, moc żarówki, to trzeba wiedzieć lub eksperymentować. Mnie zostaje to drugie.
Awatar użytkownika
potacz
Posty: 162
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:57
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

ndz 06 sty 2019, 23:34

Podchodzę do tego sceptycznie...zbyt piękne żeby było prawdziwe, gdyby to było możliwe, byłoby stosowane szerzej. Ale to tylko przeczucia.

Niech jakiś elektryk się wypowie.
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pn 07 sty 2019, 08:25

Wszystkie te free energy to zwykłe wałki tak jak i działa do strzelania w chemtrailsy z miedzianych rurek, złomu i kamieni z rzeki czy też te keshe. O to ostatnie nawet byłem zapytany w pracy czy jak okopcą się gościowi kable to będzie płacił mniej za prąd. I w sumie jakby podpiął do instalacji tego kesza i włożył gwoździe zamiast bezpieczników to fakt instalacja by się mocno okopciła i by już wcale nie musiał płacić za prąd :-D

Tematyka cewek to naprawdę obszerny temat i się na tym nie znam. Ale to co jest na filmie to na pewno poza kadrem jest druga cewka która wytwarza pole elektromagnetyczne. Tak jak ma to miejsce w ładowarkach indukcyjnych do telefonów czy nawet w kartach zbliżeniowych gdzie terminal zasila indukcyjnie chip znajdujący się w karcie na czas płatności.

Jestem za to zwolennikiem złodzieja dżuli. Można to wykonać z kilku elementów elektronicznych w tym i cewki. Ale najprostszym rozwiązaniem jest gotowy układ z lampki ogrodowej w której trzeba dokonać drobnej modyfikacji. Robiąc testy świeciło mi to non stop przez trzy tygodnie z jednej wyładowanej paluszki gdzie bez tego układu nie miała by prawa świecić. Nie jest to niewiadomo jakie światło ale wystarczające by nie odbijać się od ścian w całkowitej ciemności. Zresztą każdy wie ile światła daje lampka ogrodowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika”