Zegarki CASIO G-SHOCK (dyskusja ogólna)

Ładowarki różnego typu, powerbanki, etc.
Awatar użytkownika
SilesiaSurvival
Posty: 1101
Rejestracja: pt 12 lis 2021, 20:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice / Warszawa
Kontakt:

pt 16 lut 2024, 13:12

Cześć
PREPPERS_13 pisze:
pt 16 lut 2024, 12:47
[
-Technologia daje mi wolność i swobodę,nikt mnie nie kontroluje i nie ogranicza,ograniczają mnie za to stare nie poręczne….. (…)
I tutaj możemy zakończyć tą dyskusje :) Ponieważ czytanie z zrozumieniem to jednak nie jest TWOJA mocna strona.

Daje ci swobodę , ale nie wolność :) Korzystając z urządzeń, które tak ubóstwiasz jesteś on-line 24/7. Co dla pewnych ludzi jest zasadne , wiedzą gdzie jesteś , co kupujesz z kim się spotykasz :)

Technologia , odpowiedz mi na pytania
1. Dlaczego US Army zakazało używania tik toka przez żołnierzy?
2.Dlaczego US Army nie korzysta z sprzętu elektronicznego którego podzespoły pochodzą od chińskich producentów?
3. Dlaczego wszelkiej maści komputery podłączone do zabezpieczonych sieci :) Np wojskowych , są pozbawione często złączy USB ,kamer , mikrofonów czy napędów DVD oraz innych ? Tylko klawiatura i monitor? A same systemy operacyjne , są specjalnie modyfikowane żeby nie miały „back door” ? Lub miały ich jak najmniej?

~Bart
„Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechną pogardę” - Nicollo Machiavelli

Silesia Survival : zapraszam pod tą samą nazwą na YT , FB , IG oraz TT
[email protected]
Awatar użytkownika
PREPPERS_13
Posty: 357
Rejestracja: pt 09 kwie 2021, 09:27
Kontakt:

pt 16 lut 2024, 13:33

Oczywiście,że daje mi wolność,nikt mnie nie zmusza do działania wbrew mojej woli.Używam tego bo chce i mogę,bo jestem wolnym człowiekiem i przecież to,że urządzenia zbierają o nas informacje nie znaczy,że nie jesteśmy wolni,jesteśmy śledzeni ale nikt mi mojej wolności nie ogranicza. :lol:
Ty masz jakieś braki w logicznym myśleniu i żyjesz w jakieś paranoi,jeżeli myślisz,że ktoś Cię zniewala,a jak czujesz się taki zniewolony to przestań nim być i zniknij z przestrzeni internetu,będziesz wolny i nie będę musiał odpisywać na takie glupoty. :D
Awatar użytkownika
SilesiaSurvival
Posty: 1101
Rejestracja: pt 12 lis 2021, 20:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice / Warszawa
Kontakt:

pt 16 lut 2024, 14:05

Cześć
PREPPERS_13 pisze:
pt 16 lut 2024, 13:33
(…)Cię zniewala,a jak czujesz się taki zniewolony to przestań nim być i zniknij z przestrzeni internetu,będziesz wolny i nie będę musiał odpisywać na takie glupoty. :D
Nikt cię nie zmusza na odpisywanie na takie „głupoty” ;) jesteś wolny. Ale Premier Kanady niejaki Justin Trudeau , idealnie pokazał :) Przy strajku kierowców ciężarówek , jak się trzyma za przysłowiowy „ryj” społeczeństwo technologiczne :) Strajkującym zablokował konto :) Kto miał gotówkę w odpowiedniej ilości nie odczuł tego , kto nie ….. Cóż :) WOLNOŚĆ ! I technokratyzm ;)

~Bart
„Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechną pogardę” - Nicollo Machiavelli

Silesia Survival : zapraszam pod tą samą nazwą na YT , FB , IG oraz TT
[email protected]
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2593
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pt 16 lut 2024, 17:39

Dobra koledzy, ciach bajera. Tutaj temat o zegarkach.
Obrazek
Awatar użytkownika
SilesiaSurvival
Posty: 1101
Rejestracja: pt 12 lis 2021, 20:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice / Warszawa
Kontakt:

czw 21 mar 2024, 22:40

Cześć

Casio Rangeman 9400 ER kupiony :) Praktycznie ostatni rok kiedy stary 9400 będzie w ofercie. Ostatni prawdziwy zegarek z serii Rangeman , ponieważ następca jest tylko smarthwathem udającym zegarek. Szkoda , bo seria Rangeman i Mudman , to były solidne i żywotne zegarki.

Na pewno podzielę się wrażeniami z użytkowania ;)

~Bart
„Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechną pogardę” - Nicollo Machiavelli

Silesia Survival : zapraszam pod tą samą nazwą na YT , FB , IG oraz TT
[email protected]
Awatar użytkownika
SilesiaSurvival
Posty: 1101
Rejestracja: pt 12 lis 2021, 20:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice / Warszawa
Kontakt:

wt 26 mar 2024, 07:17

Cześć

Wstępnie ustawiony, super sikor :) Jeżeli ktoś się zastanowią nad starym Rangeman-em , niech się spieszy. Bo stary zegarek zostaje w ofercie do wyczerpania zapasów.

A nowy Rangeman to już nie zegarek , a smarthwatch który udaje zegarek. Ale kto co woli i lubi.

~Bart
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechną pogardę” - Nicollo Machiavelli

Silesia Survival : zapraszam pod tą samą nazwą na YT , FB , IG oraz TT
[email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika”