Geostrategia

Zasady taktyki i strategii
ODPOWIEDZ
CYKLOP

ndz 01 gru 2019, 18:00

Jeśli takie porozumienie dojdzie do skutku i realizacji fizycznej to jest pewien aspekt niepokoju.
Wiadomo że wywołanie olbrzymiego konfliktu zbrojnego w stosunku do jakiegoś państwa z strony Rosji może mieć opłakane skutki. A przy tym nasilenie agresji państw przeciwnych polityce rosyjskiej. To takie rozwiązanie jakie proponują oba państwa i mają zawrzeć porozumienie terenowo gospodarcze to najlepsza z opcji . Nikt nie zginie . Nie będzie zniszczeń z żadnej z stron . A i tak Rosja zawładnie systemem oraz terytorium Białorusi . Jak mawiają . Wilk syty i owca cała .
Za to My mamy przechlapane coraz bardziej. :roll:
Tzw. Wojna współczesna . ;)
Romeo

sob 15 sie 2020, 22:01

Bartosiak ,ciekawe wypowiedzi na temat bitwy warszawskiej i Białorusi .
https://www.youtube.com/watch?v=X8_7krniYuc
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pn 17 sie 2020, 13:23

Bardzo dobry materiał, słuchałem już wcześniej (choć przysnąłem ze zmęczenia) :lol: Wyjątkowo szkoda, że takie informacje nigdy nie dotarły do człowieka na etapie szkolnictwa średniego. Nie chodzi mi o to żeby wykluczać wiarę ludzi w Opatrzność, tylko zwykle cud kojarzy się człowiekowi z "jakimś cudem" czyli psim swędem się udało. A tu jasno i stanowczo powiedziane jest że solidna praca została włożona aby miał miejsce ten sukces. I takich przykładów potrzebujemy.
Obrazek
Romeo

pn 17 sie 2020, 15:35

Dokładnie ,wszędzie i zawsze sie to potwierdza i ciągle aktualne ,że jak dowódcy mają jaja jak arbuzy i są za swoimi podwładnymi to i szeregowe wojsko ma takie same jaja i dla swojego wodza zrobia wszystko i zdobędą wszystko ...

łukaszenka poleciał na skargę do putina ,ciekawy materiał :
https://www.youtube.com/watch?v=1Z5X1D7RAmo

Materiał z przed tygodnia ale naświetla więcej :
https://www.youtube.com/watch?v=TmIqAhlI_aM
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

wt 18 sie 2020, 07:59

A propos Białorusi, trochę zasięgnąłem informacji z Kresów Wschodnich. Ludzie mówią że źle się im tam wcale nie żyje ale mają dość Łukaszenki. Chyba nie rozumieją że ich zachód rozkradnie, dostaną paciorki w postaci nekronaldów, LPGRTVAGD i innych bzdur, którymi i my się zachłysnęliśmy. Tak źle i tak niedobrze.
Obrazek
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

wt 18 sie 2020, 08:35

1411 pisze:
wt 18 sie 2020, 07:59
A propos Białorusi, trochę zasięgnąłem informacji z Kresów Wschodnich. Ludzie mówią że źle się im tam wcale nie żyje ale mają dość Łukaszenki. Chyba nie rozumieją że ich zachód rozkradnie, dostaną paciorki w postaci nekronaldów, LPGRTVAGD i innych bzdur, którymi i my się zachłysnęliśmy. Tak źle i tak niedobrze.
Dokładnie o tym samym myślę od kilku dni; Łukaszenki już nie ma tylko On jeszcze o tym nie wie, no i oczywiście to jest gra potentatów; z jednej strony przesunięcie wojsk amerykańskich do nas, czyli ekspansja i dodatkowo zagarnięcie dóbr materialnych i ludzkich z Białorusi i jeszcze utarcie nosa FR, ze względu że jak nie my to FR zagarnie Białoruś. A Białorusini będą neokolonialnie wydymani przy okazji. Zobaczcie, oni nie mają wyjścia, tak jak my zupełnie niedawno; albo złupi ich Zachód, albo Wschód, tak czy siak już są niewolnikami... No ale czemu mają się mieć lepiej od nas?

Nasza strategia powinna iść w kierunku, przyjęcia jak największej ilości ludzi z Białorusi, którzy są nam bliscy kulturowo i chcą pracować i zachowali zdrowy rozsądek, (w przciwieństwie do części naszego społeczeństwa) i na inwestycje na Białorusi, podobnie jak Zachód robił to u nas po 89 roku.
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

wt 18 sie 2020, 14:52

Potwierdzenie wiadomości o rosyjskim konwoju plus inne informacje z Białorusi https://youtu.be/zXG7ZCqgTs4
Obrazek
Romeo

wt 18 sie 2020, 22:11

Oby tylko szkopy nie chciały tam nad naszymi głowami na nich łapy położyć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Taktycznie”