Assistance Preppers

Dział w którym udostępniamy linki do przydatnych informacji, polecamy książki, itd.
ODPOWIEDZ
Chemik
Posty: 29
Rejestracja: czw 05 gru 2019, 10:37

pt 06 gru 2019, 09:34

Możliwe, że z innych portali lub mediów słyszeliście o tym projekcie.

Assistance Preppers
Witam – Chciałbym zaproponować wzięcie udziału w moim projekcie ?

Grupa stworzona jako następstwo AssistancePPN.
Założeniem jej jest pomaganie sobie w zakresie logistycznym i nie tylko.
Oferujemy pomoc szeroko pojętą od:
- Holowania
- Noclegu
- Napraw
- mechanik w pobliżu
MAPA POMOCY - Assistance Preppers.

https://www.facebook.com/groups/430167484512483/

W realizacji jest projekt stworzenia mapy Polski gdzie będziecie oferowali pomoc dla ludzi
z podobnymi zainteresowaniami co NASZE. Nie będą to ogłoszenia komercyjne jedynie prywatne - wraz z tym co się oferuje.

Wszelkie dodatkowe informacje na PW u znajomego:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010515576280
Jak piszecie do niego to napiszcie od razu w jakiej sprawie, gdyż nie przyjmuję wszystkich jak leci do znajomych.
W praktyce to będzie miej więcej tak (Imię lub przezwisko ) - ( nr. telefonu ) , e-mail –
Wasza miejscowość lub odległość do niej ( ok. 4 km Tarnowa )
kontakt: SMS o treści "ASSISTANCE i login" - oddzwaniam do 5 minut.
Zapewniam - nocleg nawet do 5 osób, holowanie w promieniu 50 km, mechanika co jest 50 m od mojego domu , ( hurtownia motoryzacyjna 200m ).
Grupę również można wykorzystać to np. planowania URLOPU i ogólnego pytania czy ktoś nie ma paru m2 trawnika pod namiot na np. 2 dni.

Jeśli pomysł się podoba, a z jakiś powodów nie mam możliwości w jego tworzeniu prosił bym
o udostępnienie wiadomości na swoim profilu.

Załączam aktualną mapę Polski o zapraszam do projektu - jeśli ktoś ma taka opcję...
24.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pt 06 gru 2019, 10:43

To samo oferuje to forum. Zresztą z taką myślą powstawało. Aby ludzie się poznawali (poprzez zloty i spotkania) i w razie draki mogli liczyć wzajemnie na pomoc. Osoby już znające siebie z realnego życia wymienili się numerami telefonów i w razie draki mogą dzwonić i uzyskać pomoc w ramach możliwości lokalnych przygotowanych.
Obrazek
Romeo

pt 06 gru 2019, 12:18

Nie jestem zwolennikiem tworzenia struktur opartych na niepewnej technologii i stronach typu fb ,wolę zasób ludzki ,spotkanie twarzą w twarz , jak najmniej technologii i jak najmniej uzależniania się od niej , swoista mapka do namierzenia każdego , moja taka myśl przewodnia widzieć wszystko i wszystkich ale mnie nie widać ...
Chemik
Posty: 29
Rejestracja: czw 05 gru 2019, 10:37

pt 06 gru 2019, 18:10

Mapę z mojego projektu każdy członek może przenieść na papierową wersję, i mieć jako nie technologiczny backup :D
Każda osoba na mapie podała nr. telefonu na który wysyła się odpowiedniej treści sms-a.
Ja mam wersję analogową takiej mapy z zeszytem i adnotacjami co kto i gdzie oferuje.
Poniżej podaję mapę z tym co ja oferuje i jak to wygląda.
opis pomocy.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

pn 09 gru 2019, 13:04

Jak wyglądają kwestie kosztów, bo rozumiem że są takowe.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Źródła wiedzy”