Czas między a między

Rozpalanie ognia, schronienia, obozowanie, etc.
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

sob 24 lis 2018, 18:34

No ja chcę zamówić Motki tutaj dla grupy P3, a jakiego Baofenga masz?
Obrazek
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

ndz 25 lis 2018, 11:24

Bow to był żart, bo nie da się w Polsce znależć miejsca na nocleg, żeby nie usłyszeć w dzień czy w nocy odgłosów cywilizacj. A pro po wypadu jestem jak najbardziej na tak, tym więcej że jest to niedaleko Naszego Wspólnego znajomnego, więc jest gdzie auto zostawić. Ewentualnie można wybrać teren nam zupełnie nieznany. Co Ty na to?

Co do Bieszczad to należy sięwyjaśnienie, że chodzi o miejsce gdzie najczęściej się spotykamy w grupie ślońskiej.

Czternastka wiesz czemu mamy zbieżnego tak wiele ze soba? Bo tylko 2 dni różnicy, chyba coś w tym jednak jest.

Mamy Boafengi UV-5R są chyba najlepsze (cena/jakość) do tej roboty z anteną samochodową świetne do offroadu i lepsze do rozmów w podróży niż CB w swoim gronie oczywiście.
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

ndz 25 lis 2018, 14:12

A może jednak warto w przenośne cb zainwestować :thinking: :thinking: :thinking:
Obrazek
BoldFold
Posty: 1414
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 18:14
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

ndz 25 lis 2018, 16:05

Idziesz wtedy "otwartym tekstem dla wszystkich" zawsze i wszędzie. Tego nie ma na radiówce, ja tam nie jestem żadnym fachowcem, ale to jest największa wada CB. Cenowo Boafeng też chyba tańszy, ale trzeba pozwolenie.
Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób wszystko, co tylko chcesz...
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

ndz 25 lis 2018, 16:08

Pokusiłbym się o zezwolenia gdyby egzamin był raz i licencja dożywotnia. Ale co 5 - 10 lat odnawiać trzeba.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka Przetrwania”