Kobiece sprawy

Wszystko w temacie utrzymania czystości
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
1411
Posty: 781
Rejestracja: 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Kobiece sprawy

Post autor: 1411 » 03 lut 2020, 6:50

Nieśmiało zacznę ten temat, w nadziei że kobiety coś od siebie dodadzą. Temat potrzebny tak samo jak higiena, że tak się wyrażę. Nam facetom jednak trochę odległy. Problematyka menstruacji to dla nas taki sam kosmos jak i kobiety ;) A jednak, spróbuję. Kupiłem żonie na próbę bawełniane i wykonane z coolmaxu podpaskę i wkładkę, które można prać i używać wielokrotnie. Na razie obwąchuje je z każdej strony i nie wyraża chęci użycia :D ale któż jak nie płeć piękna miałby je przetestować. Być może z czasem uda się oswoić żonkę z tematem. Oczywiście o zaletach materiałów czy innych kwestiach nie mnie mówić. Wyszedłem z założenia że kilka materiałowych wkładek i podpasek w domu zajmuje mniej miejsca niż cała paczka jednorazówek i do tego łatwiej je spakować w plecak ucieczkowy.
Inną kwestią był lejek do sikania na stojaka, przetestowany i przyjęty pozytywnie a nawet entuzjastycznie. Lejek daje sporo komfortu zarówno w sytuacji gdy wiatr hula na zewnątrz a za potrzebą trzeba wyjść z samochodu na trasie ale i przydaje się w toaletach publicznych, gdzie jak wiadomo panie takie sprawy muszą "na Małysza" załatwiać lub nosić coś do odkażania deski/budować gniazdo z papieru czy jeszcze inne patenty o których nie wiem. Jako że Wojo i Koja należą do piękniejszej części grupy, liczę na ich słowo w tym temacie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 101
Rejestracja: 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Wyngoshelektryczny » 03 lut 2020, 21:19

Nie oszukujmy się. Jest to temat tabu. Ale porozmawiałem z żoną na ten temat. Słyszała opowieści rodziny w ciężkich czasach. Ja też gdzieś trafiłem na dokument z Kresów. Niestety już nie pomnę jaki. Słowem używa się czegokolwiek gdy sytuacja kryzysowa zajrzy w oczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”